Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Священики Бердичівського благочиння благословили школярів на навчання (фоторепортаж)

Першовересень прийшов на шкільний поріг! Свято Першого дзвоника сповістило про початок нової подорожі у Країну знань. Духовенство Бердичівського благочиння благословило дітей на навчання.  

Першого вересня Православна Церква молиться, щоб «Господь послав на отроків дух мудрости й розуму, щоб вони могли розуміти і пам’ятати добре і душекорисне вчення…» Настоятелі храмів Бердичівського округу звершували молебні у храмах перед початком нового навчального року, діти причастилися Святих Христових Тайн.

Священики приєдналися до гостей в освітніх закладах району, котрі прийшли привітати школярів, їх наставників-учителів та батьків із Днем знань. Святі отці звернулися до них із напутнім словом, побажавши миру, злагоди і взаєморозуміння, творчих успіхів, нових здобутків, любові до ближніх та Божої помочі у всіх добрих починаннях, благословивши дітей іконками.

Школярам зичили старанності й цікавих відкриттів, педагогам – мудрості і звершень у всіх справах, а рідним учнівської молоді – здоров’я та терпіння.

В добру путь, у світлу годину, нехай Боже благословення перебуває з усіма!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння   
   
   
   
   
 
Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014