Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Бердичівське благочиння: з молитвою – у новий навчальний рік

Двадцять сьомого серпня з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, у храмах Бердичівського благочиння звершили молебень перед початком нового навчального року. До Свято-Миколаївського собору зійшлося чимало батьків із дітьми, щоб піднести молитви до Господа про здоров’я та успіхи школярів і студентів.

Недільну Літургію у головному храмі міста звершив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков. Люди слухали Божественні Одкровення Святого Євангелія, молилися до Бога, Його Пречистої Матері і всіх святих, сповідалися та причащалися. Тихо лунала проповідь священика, і відгукувалися в серці слова апостола Павла: «Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі…»

Після Божественної Літургії благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков відправив молебень перед початком нового навчального року. Понад сто маленьких та юних парафіян храму, а також їх батьки і вчителі шкіл та викладачі освітніх закладів міста разом із духовенством молилися про те, щоб осягнення наук було плідним й успішним. Священик привітав усіх і благословив на навчання: «Виконуйте Заповіді Божі, зростайте розумними, добрими й слухняними, в любові до Господа, ближніх своїх і Батьківщини. Нехай ваша праця принесе гідні плоди. Нехай Боже благословення перебуває з усіма вами...»

Маленька Злата Подолянець щороку починає навчання в школі з молитви у храмі. Її бабуся Олена Анатоліївна разом з онукою просить у Господа, щоб «послав дух мудрости й розуму, щоб усі діти зростали батькам на втіху, а Вітчизні на користь». Шостикласниця Марія Пухальська та її мама Людмила Анатоліївна молитовно звертаються до Бога з щирою вірою в серці: «Всемилосердний пошле учням  старанність і наполегливість, рідним та близьким – здоров’я і витримку, а педагогам – сили духовні й тілесні».

З наближенням осені додалося клопоту у батьків, які збирають своїх дітей до школи. Портфелі, зошити, книжки і багато чого іншого знадобиться учням освітніх закладів. Релігійна громада Свято-Миколаївського собору м. Бердичева придбала деяке шкільне приладдя та необхiднканцелярські товари для дівчаток і хлопчиків із малозабезпечених сімей. Отець благочинний вручив іконки й подарунки їм та вихованцям Недільної школи, які незабаром, із 17-го вересня, також розпочнуть новий навчальний рік. Таку ж допомогу отримали дітлахи з інших парафій благочиння після молебнів у храмах. Прийшовши на  службу Божу в останню неділю серпня, вони зверталися до Всевишнього, просячи допомоги на нелегкому шляху отримання знань. Натхненні молитвою, школярики й студенти незабаром зустрінуть початок нового навчального року.

Зичимо дітям та молоді радості нових відкриттів, батькам – мудрості і терпіння, педагогам – натхнення й творчості. Нехай допомагає всім Господь!

Прес-служба Бердичівського благочиння

   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014