Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Святкування Дня села у Маркушах

Двадцять п’ятого серпня жителі та гості Маркушів відзначили День села і День Незалежності України. Мешканці з повагою підтримують давні традиції, вивчають історію рідної землі і шанують свою малу Батьківщину. Щороку сільська громада готує різноманітну святкову програму, славлячи Україну, улюблені Маркуші та їх трудівників.

Зранку юні маркушівці показували свої творчі здібності, кмітливість і винахідливість, охоче беручи участь в оригінальних конкурсах, веселих розвагах і спортивних змаганнях. Не обійшлося й без приємних сюрпризів. Активні, жваві та спритні, діти отримали різні подарунки від організаторів свята. Згодом відбулись урочистості, на які завітали представники районної влади, помічник народного депутата України Олександра Ревеги Софія Томашевська, підприємці і фермери – меценати дійства й приїжджі з різних куточків Бердичівщини.

Жителів привітали сільський голова Олександр Карпов, директор Маркушівської школи Людмила Михальченко та шановні гості. Настоятель Свято-Михайлівського храму архімандрит Мануїл (Бицик) сердечно звернувся до дружної родини односельців: «Село – це не лише земля, де вирощується хліб, село – це наші духовні витоки, це люди, які в будь-яку погоду, в будь-яку пору року щодня зайняті нелегкою працею. Адже земля вимагає постійної турботи і постійного творення. Наші трудівники підтримують добрі традиції і вносять позитивні зміни у життя Маркушів, вони щирі й гостинні, мудрі та працьовиті. І кожний по-своєму талановитий, кожний заслуговує на повагу, на це прекрасне свято, яке проводиться з року в рік. Любові вам усім до землі української, до нашої Батьківщини, Святої Церкви і Господа Бога. Миру вам, взаєморозуміння, добра і радості».

Директор школи Людмила Михальченко і церковний староста Ганна Сульженко подарували присутнім пісню про рідне село, землю Маркушівську з древньою історією, овіяною легендами козацької вольності, духом свободи й поетикою давнини. Концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності, порадувала різноманіттям жанрів, емоційністю, яскравістю та неповторністю номерів.  

Вже стало традицією вітати і нагороджувати у день свята маркушівців поважного та молодого віку: місцевих ветеранів, Почесних громадян села, представників багатодітних родин, кращих майстринь, творчих особистостей і гарних господарів. Усіх запрошували відвідати виставки виробів народних умільців, вишиванок та рушників, кулінарних шедеврів і всілякої смакоти та скуштувати запашний, уквітчаним кетягами калини коровай.  

Протягом усього часу панувала атмосфера радості, доброзичливості й злагоди. Свято гомоніло, співало й вирувало до вечора…

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014