Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У День Незалежності України в усіх храмах Бердичівського благочиння молилися за мир у державі та український народ

Двадцять четвертого серпня 2017-го року, у 26-у річницю Незалежності України, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах Бердичівського благочиння були звершені молебні за Україну, мир у державі та український народ.

Ранок Дня Незалежності України православні віруючі Бердичівщини зустріли у молитовному єднанні. У День народження нашої держави вони зібралися у міських і сільських храмах. Під час Богослужіння парафіяни, які прийшли на спільну молитву з дітьми, підносили прохання до Господа про мир, спокій та єдність у нашій країні, про її процвітання і щасливе майбутнє народу, про примноження любові між людьми. Після звершення молебню настоятелі храмів привітали присутніх із Днем Незалежності та закликали молитвою й добрими справами долучитися до збереження миру на українській землі і в серці кожного, зміцнювати віру батьківську та передавати її нащадкам, жити за Заповідями Божими.

У цей особливий день священнослужителі також узяли участь в урочистостях із нагоди свята, звершували молитву біля пам’ятних знаків загиблим борцям за Незалежність України та захисникам нашої Вітчизни.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
   
   








   


 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014