Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

В урочищі Кип’ячому побували дорослі та юні парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Реї

Двадцять третього серпня парафіяни Свято-Петропавлівської церкви села Реї у супроводі настоятеля храму ієрея Євгена Дзядуха знову відправилися у паломницьку поїздку. Цього разу вони побували в монастирях урочища Кип’ячого.

Доброю традицією і духовною потребою прихожан стало щороку вирушати у подорож святими місцями України. Вранці у середу, лише встало серпневе сонце, як група паломників на чолі зі священиком, ієреєм Євгеном Дзядухом, та церковним старостою Валентиною Купчин попрямувала автобусом до незвичайного місця на Малинщині. До них приєднався сільський голова Ігор Мосійчук. Православні мешканці Реї давно мріяли схилитися перед святинями монастирів в урочищі Кип’ячому, що біля села Чоповичі. І ось із Божою поміччю та молитвою ступили на територію чоловічого монастиря Казанської ікони Божої Матері. Настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Реї ієрей Євген Дзядух співслужив братії обителі під час молебню. Згодом насельники монастиря влаштували для паломників із Бердичівщини невелике частування. Незабутніми були хвилини, коли віруючі занурилися у води цілющого джерела. Слава про нього давно розійшлася всією Україною.

З великою духовною радістю в серці паломники відвідали ставропігійний жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері. У храмі дорослі та діти схилилися перед чудотворними образами та ковчегом із частками мощей афонських святих, молитовно просячи здоров’я для своїх рідних і близьких. Вони мали щасливу можливість побувати біля джерела священномученика Кипріана та мучениці Іустинії та вмитися благодатною водицею, тихо милувалися місцевими краєвидами й буянням зелені та квітів на доглянутих клумбах, сповнені умиротворення…

Наступна зупинка – чоловічий скит преподобного Силуана Афонського у мальовничій місцевості. У дерев’яній церкві правлять службу Божу, а неподалік зводиться новий великий кам’яний храм. Серед струнких сосен знаходиться холодна купіль, в якій постійна температура води становить 5 градусів. Тут звершують молебні з зануренням у чудодійне джерело. За численними свідченнями очевидців, постійно відбуваються зцілення від багатьох хвороб: «Тіло знаходить особливу бадьорість, і думки світлішають…»

Як розповідає ієрей Євген Дзядух, поїздка відбулася завдяки ініціативі та сприянню парафіянки Наталії Корнієцької, за що їй прихожани щиро вдячні: «Оновлені душею, з миром і спокоєм у серці та відчуттям благодаті паломники повернулися додому».

Для того, щоб розповісти про побачене, потрібно перейнятися молитовним духом і стати причетними до цього світла. За минулі півдоби кожний із паломників пройшов певний духовний шлях.

Вікторія Кучерява, прес-слекретар Бердичівського благочиння

   
   
   
   
   
   
   


Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014