Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Серпневi збори духовенства Бердичiвського благочиння у днi Успенського посту

  П'ятнадцятого серпня, у вiвторок 11-ї седмиці після П'ятидесятниці, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, благочинний Бердичiвського округу протоiєрей Вiталiй Бойков провiв збори духовенства благочиння.

Успенський піст – одночасно і сумний, і радісний. Ми розлучаємося з Божою Матір'ю, але набуваємо Покровительку, Царицю Неба і землі, Заступницю та Утішницю нашу... Пресвята Богородиця, перейшовши в загробне життя, залишилася між нами і з нами. Ми знаємо, що «В рождестве девство сохранила еси, во успении мира не оставила еси, Богородице, преставилася еси к животу, Мати сущи Живота, и молитвами Твоими избавляеши от смерти души наша...»

Два тижні Успенського посту – невеликий, але дуже корисний час для душі кожного християнина. Піст, говорив преподобний Єфрем Сирин, –«наставник юності, прикраса старців, добрий супутник мандрівникам. У тих, хто поститься, тіло чесно, і душа дорогоцінна...»

Після спільної молитви духовенства Бердичiвського благочиння у Свято-Миколаївському соборi духівник округу – настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Старого Солотвина протоієрей Миколай Шпичка – прийняв Таїнство Сповiдi.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков очолив соборну Божественну Літургію. Лунала молитва до Господа про дарування миру народу нашому й землi Українськiй. Вiруючi сповідалися і причащалися Святих Христових Тайн...

Цього ж дня пройшли черговi збори духовенства, де були обговоренi питання, що прозвучали на останньому зібранні благочинних та керівників єпархіальних відділів. Зокрема, йшлося про читання Псалтиря пiд час Успенського посту, звершення молебню за мир у всiх храмах Бердичiвського округу 24-го серпня, в День Незалежностi України, i молебню перед початком нового навчального року в освiтнiх закладах, а також про вiдвiдування духовенством заходiв iз нагоди Свята Першого дзвоника. До першого вересня парафiї по можливостi нададуть допомогу малозабезпеченим дітям, придбавши для них шкільне приладдя та необхiднi канцелярські товари.

На зборах було акцентовано увагу священнослужителiв на такiй великiй духовнiй подiї, як участь у Хресному ходi з чудотворною іконою Подільської Божої Матері, котрий пройде 5-го вересня вулицями мiста Житомира.

Отець благочинний привiтав усiх iз початком посту, в який вступаємо в ім'я Успіння Божої Матері, та побажав гiдно пройти його шляхом.

Прес-служба Бердичiвського благочиння

 
   
   
   
   
Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014