Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Пам'ятна подія у Мирославці: на в'їзді в село встановлено й освячено Поклінний Хрест
Ранок сьомого серпня був незабутнім для мешканців с. Мирославки. З благословення Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима на в'їзді в село освячено Поклінний Хрест.
     Вноч
i рясний дощ напоїв спраглу землю. На свiтанку трохи прояснiло, i Мирославку облетіла радісна звістка: велика духовна подiя увiйде в понад вiкову iсторiю Свято-Покровського храму та життя маленького села на  Бердичiвщинi. Дорослi  й маленькi парафiяни з повагою зустрiчали шанованих гостей. Звiдусль: iз навколишніх сіл та далеких кордонiв благочиння – приїхали священики. Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков очолив чин освячення Поклiнного Хреста, встановленого на в'їзді в село з боку с. Гардишiвки. Йому спiвслужили настоятель Свято-Димитрiвського храму смт Гришкiвцiв протоiєрей Юрiй Рибачок, настоятель Свято-Покровської церкви с. Никонiвки протоiєрей Iоанн Попадич, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки протоієрей Ярослав Ігнатюк, настоятель Свято-Петропавлівської церкви с. Реї ієрей Євген Дзядух, настоятель Свято-Успенського храму с. Райгородка ієрей Євгеній Воробйов, настоятель  храму Різдва Пресвятої Богородиці  с. Красівки ієрей Сергiй Гарнага, настоятель Свято-Покровської церкви с. Мирославки ієрей Михаїл Худяков i клірик Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякон Віталій Кльон.
    Отець благочинний сердечно прив
iтав духовенство та вiруючих зi святом: «Наша культура – найбагатша у свiтi. Вiра православна – то духовний стрижень, що об'єднує всіх і в радості, і в труднощах та є запорукою перемог у рiзних випробуваннях. Наша вiра єднає подвигом Христа Спасителя, Який вiддав Себе задля нас. Символом цієї жертовної любовi є Хрест, що нинi височiє на в'їзді до села... Любiть Бога всiм серцем, усiєю душею, крiпiть вiру православну, передавайте своїм дітям та онукам!»  Настоятель Свято-Покровської церкви с. Мирославки ієрей Михаїл Худяков подякував усiм за роздiлену духовну радiсть i спiльну молитву, благочинному Бердичівського округу протоієрею Віталію Бойкову – за батькiвську турботу та постiйну пiдтримку, всiм небайдужим людям – за допомогу у благому дiлi, закликавши: «Бережіть свою віру, як зіницю ока. Любов до Христа – це великий дар, який треба примножувати миром та любов'ю до  ближніх. Без Христа немає життя, немає спасiння...» 
    Отець настоятель лише починає своє пастирське служ
iння i за досить короткий час уже зумiв згуртувати громаду на добрi справи. Парафiянка Ганна Солободенюк не один десяток рокiв є церковним старостою й cтаранно пiклується про храм та є гарним помiчником священика. Вона щиро подякувала духовенству за приїзд від iмені прихожан, котрi всi разом доклали чимало зусиль, аби було споруджено  Хрест – символ спасiння, перемоги й жертовної любовi, який буде благословляти та оберiгати село.
   Кожний може з молитвою й надiєю вклонитися на початку подорожi та подякувати Господу наприкiнцi мандрiвки. Як багато років тому, Поклінний Хрест нагадує людям про споконвічну православну віру.

Прес-служба Бердичiвського благочиння

 

   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014