Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Чудотворна Святогірська ікона Божої Матері у Бердичеві!

Дев’ятнадцятого липня 2017-го року у Бердичеві урочисто зустріли чудотворну Святогірську ікону Божої Матері, яка прибула зі сходу України, зі Свято-Успенської Святогірської Лаври. Зустріч святині духовенством і віруючими відбулася на межі міста. Ікона мандрує Україною в рамках загальноукраїнського Хресного ходу, що проходить із благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на честь святкування річниці Хрещення Київської Русі і дня пам’яті Святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Цей день увійде в історію Бердичівщини як велика духовна подія. Вранці 19-го липня на площу Сєдлєцьку, яка знаходиться при в’їзді до міста, зійшовся і з’їхався православний люд на чолі з благочинним Бердичівського округу протоієреєм Віталієм Бойковим. Приєдналися духовенство і віруючі з інших куточків Житомирщини: Ружинського округу – на чолі з благочинним, протоієреєм Михаїлом Маркевичем, Чуднівського – на чолі з благочинним, протоієреєм Андрієм Змієвським та Попільнянського – на чолі з благочинним, протоієреєм Петром Лисом. Близько п’ятидесяти священнослужителів та віруючі зустрічали шановану святиню – чудотворну Святогірську ікону Божої Матері. Люди зі сльозами на очах зверталися до Пресвятої Богородиці, просячи у Пречистої Діви материнського заступництва. Дорогою опускалися на коліна з молитвами, зверненими до Божої Матері: «Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою, благословенна Ти між жонами…» Хресним ходом урочиста процесія пройшла чотири кілометри вулицями міста до Свято-Миколаївського собору. Вихованці Недільної школи встеляли шлях святині пелюстками троянд. Чудотворну ікону урочисто перенесли для вшанування і поклоніння до храму, де було звершено соборний молебень перед святим образом… І не скінчався потік молільників, парафіяни ділилися невимовною радістю:

Раїса Семеняк: «Велика радість прийшла на землю Бердичівську. Серцями вклоняємося святині, просимо у Божої Матері допомоги. Благаю, щоб Її молитви дійшли до Престолу Господнього, щоб Всевишній послав здоров’я духовне і тілесне моїм рідним, щоб зцілився мій син…»

Ангеліна Цвєткова: «За Божим промислом декілька років тому я побувала у Свято-Успенській Святогірській Лаврі. Пам’ятаю той день, коли мала щасливу можливість схилитися перед чудотворною іконою Божої Матері. Ми всі підносимо до Господа молитви про дарування миру нашій українській землі. Вірю, що настане благословенний час, закінчиться війна, і ми знову зустрінемося з колегами-освітянами та відвідаємо Святогірську Лавру».

Протягом дводенного перебування чудотворної ікони в Бердичеві у головному храмі благочиння звершуватимуться Божественні Літургії, Акафісти та молебні Божій Матері з проханнями про мир та спокій в Україні. В ніч із середи на четвер, о 24:00, правитиметься Божественна Літургія.

Проводжатимуть чудотворну Святогірську ікону Божої Матері у четвер, 20-го липня, далі вона вирушить у м. Житомир…

У липні в усіх єпархіях Української Православної Церкви відбуваються урочистості з нагоди 25-ої річниці Харківського Архієрейського Собору та молебні перед шанованими чудотворними іконами Пресвятої Богородиці, які були явлені в післясоборний період. Хресний хід із древніми та новоявленими  Святинями Української Православної Церкви – чудотворними іконами Божої Матері – завершиться у столиці, в День Хрещення Київської Русі.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014