Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння у Петрів піст

Триває Петрів піст. За традицією в один із його днів, 29-го червня, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у Свято-Миколаївському соборі пройшла загальна сповідь духовенство Бердичівського благочиння.

Петрів піст ще називають Апостольським. Він почався через тиждень після празника Святої Пятидесятниці, дня Зішестя на апостолів Святого Духа. Після цього вони безстрашно пішли всім світом проповідувати Євангеліє. Християни повинні свідчити про Христа добрими справами та діяннями. Така проповідь Євангелія, на думку Святителя Іоанна Златоуста, часто є набагато дієвіше і переконливіше словесної…

У четвер седмиці 4-ї після П’ятидесятниці Святе Таїнство Покаяння у священнослужителів прийняв духівник благочиння – протоієрей Миколай Шпичка. Після звершення Таїнства Сповіді благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков очолив соборну Божественну Літургію. За богослужінням підносилася молитва за мир і спокій в Україні, за щасливу долю нашого народу. Цього дня до Свято-Миколаївського собору прийшли не лише парафіяни храму, а й віруючі з інших куточків Бердичівщини. Валентина, прихожанка Свято-Михайлівської церкви с. Малосілки, молилася за здоров’я своїх рідних та близьких. Дорослі й діти приступили до Святих Таїнств Сповіді і Причастя. Марина Юхимович постійно приходить до храму з маленькою донечкою Меланією, прагнучи залучити своє дитя до Бога, з’єднати дівчинку з Ним. У міру тілесного зростання немовля буде міцніти і духовно.

Наприкінці Богослужіння священик привітав причасників із прийняттям Христових Тайн і побажав усім гідно слідувати шляхом посту.

Святитель Василій Великий наголошував, що тілесний піст повинен бути поєднаний із духовним: «Не шукай користі тільки в самому утриманні від страв! Правдивий піст це усунення гріхів».

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   
   
   
   
   
Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014