Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження

Двадцять другого червня настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів  архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження.

Цього ясного літнього дня у сільській церкві було багатолюдно. Парафіяни прийшли на службу Божу, щоб піднести свої молитви до Господа про дарування миру й злагоди кожній людині, кожній родині і нашій землі та народу українському. Після звершення Божественної Літургії і подячного молебню православні віруючі Маркушів та навколишніх сіл сердечно привітали батюшку з Днем народження, побажавши йому сил духовних і тілесних, мудрості й терпіння та благословенних успіхів на ниві пастирського служіння. Люди зверталися до священика, даруючи йому букети квітів і слова глибокої поваги: «Дякуємо Вам за невтомні труди й молитовну підтримку, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у наших серцях…» Церковний хор урочисто проспівав «Многая літа!».

Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) подякував парафіянам та гостям за спільну молитву й щирі привітання і закликав на всіх Боже благословення.

Ваше Високопреподобіє, отче Мануїле, нехай Всещедрий і Милостивий Господь зміцнює Ваші сили і дає добре здоров’я, щастя  й радість! Нехай щедро обдаровує Вас ласками, надихаючи на працю у Божому винограднику! 

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014