Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Реї здійснили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври

У вівторок, 20-го червня, група паломників с. Реї здійснила поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври. У далеку путь вирушили дорослі та юні парафіяни у супроводі настоятеля Свято-Петропавлівського храму ієрея Євгена Дзядуха.

Ще не розвиднілось, як прихожани сільської церкви вже зібралися разом, аби поїхати до однієї з найбільших та найулюбленіших українських святинь. До мешканців Реї приєдналися й гості з Бердичева та Андрушівки. Вже другий рік поспіль, дякуючи ініціативі Наталії Корнієцької, однієї з організаторів мандрівки, православні віруючі мають щасливу можливість побувати у Почаївській Лаврі. Прочитавши молитву, вони відправились автобусом у духовну подорож. Час промайнув швидко, і, нарешті, перед очима паломників постав неймовірної краси собор із сяючими золотом куполами, що здіймався у синь неба. Ввійшовши до Свято-Успенського храму, вони з благоговінням схилилися перед Почаївською чудотворною іконою Божої Матері. Сюди, де залишила Відбиток Стопи Пресвята Богородиця, нескінченним потоком стікаються віруючі з усього світу… Згодом прочани з Реї приєдналися до молільників на Божественній Літургії у нижньому храмі Преподобного Іова Почаївського. Бажаючі приступили до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії. У печерній церкві покояться в раках мощі преподобних Іова та Амфілохія Почаївських… Коли притуляєшся серцем і душею до святого місця, охоплює відчуття, що перебуваєш перед Ликом Господнім…

Екскурсія до Почаєва продовжилася переїздом в Свято-Духівський монастир-скит, історія якого сягає сивих століть. Тут зберігається безліч святинь, дорогих православному світу: чудотворні ікони, мощі Преподобного Мефодія, ланцюг із хрестом Святого Микити Стовпника. Щодня Святу обитель відвідують прочани з різних країн, які зцілюються і знаходять заспокоєння своїй душі. Паломники з Бердичівщини набрали цілющої води зі стародавнього колодязя глибиною понад 100 метрів.

Невдовзі маршрут проліг до джерела Святої Праведної Анни. Віруючі вклонилися чудотворним святиням і, звернувши молитву до Господа,  занурилися у благодатні води, наповнивши світлом душі і отримавши відчуття, які не передати словами… «Свята Праведна Анно, моли Бога за нас…»

Завершилася духовна подорож відвідуванням Корецького Свято-Троїцького ставропігійного жіночого монастиря на Рівненщині. Дорослі й діти молилися біля головної святині – ікони Божої Матері «Споручниця грішних», запалювали свічки за здоров’я своїх рідних і дякували Всевишньому за його милість та ласки.

 «Паломництво – це духовна праця, світла радість і незабутні враження, – говорить настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Реї ієрей Євген Дзядух. – Почаїв – святе місце, куди завжди прагне православна душа».

Додому парафіяни повернулися, сповнені особливих почуттів, із трепетом і благодатним теплом у душі згадуючи цей дивовижний день.  

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
 
 
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014