Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Відбулися травневі збори духовенства Бердичівського благочиння

Двадцять дев’ятого травня відбулися чергові збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинногой округу протоієрея Віталія Бойкова.

Традиційно на зустрічі священства обговорили питання, що прозвучали на останньому засіданні єпархіальної ради, яке очолив Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Зокрема, йшлося про суворе дотримання церковної дисципліни, звершення соборних Богослужінь у храмах благочиння, читання Псалтиря під час Петрівського посту тощо.

Також отець благочинний наголосив на необхідності оздоровлення дітей-сиріт у літньому православному таборі «Стежина до Бога», який із благословення Владики Никодима щорічно діє в Житомирській єпархії. З метою зібрання коштів для відпочинку малюків у всіх благочиннях проводяться благодійної акції та вечори Різдвяних колядок. За підтримки церковних громад храмів Бердичівського округу та небайдужих людей постійно оздоровлюються діти-сироти міста й району.

Крім того під час зібрання піднімали різні питання життєдіяльності парафій.

Збори духовенства розпочали і завершили молитвою.   

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014