Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Настоятель Свято-Успенського храму с. Райгородка взяв участь у Святі останнього дзвоника

В один з останніх днів весни дирекція та випускники Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. запросили настоятеля Святоспенського храму ієрея Євгенія Воробйова розділити радість Свята останнього дзвоника.

Цього дня для учнів сільської школи линули музичні вітання, теплі слова поздоровлень та щирі побажання. Закінчився навчальний рік, і після літніх канікул, у вересні, діти та молодь повернуться за парти, щоб із новими силами продовжити оволодівати знаннями. А 26-го травня в дружній атмосфері душевного тепла і взаєморозуміння їм дякували за успіхи й досягнення директор навчального закладу Олена Колеснік, класні керівники та гості урочистості. Настоятель Свято-Успенського храму ієрей Євгеній Воробйов привітав учнів, педагогів і батьків із чудовим шкільним святом, а випускників – з одним із найбільш зворушливих та урочистих моментів їх життя, побажавши протягом відпочинку не втрачати час дарма, а вчитися добру, милосердю та любові: «Божої допомоги вам у складанні іспитів, у всіх гарних справах. Бажаю вчорашнім 11-класникам визначитися з вибором професії і не боятися життєвих труднощів, прагнути втілювати мрії та плани. Любіть Бога і ближнього свого, не забувайте батьків і наставників, стежинку до рідного села й Райгородоцької школи. Божого вам благословення…»

Священик зичив школярам завжди пам’ятати християнські заповіді, яким би не було навколо житейське море…

Пролунав останній дзвоник, ще один рік навчання – позаду, а для випускників незабаром відкриється нове, самостійне життя. У добру путь, юні мешканці Райгородка! Мирного вам неба і щасливої долі!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014