Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Двадцять першого лютого пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння

Двадцять першого лютого пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

Чергову зустріч священства голова зібрання розпочав з обговорення питань, які піднімав Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, на останньому засіданні благочинних та керівників єпархіальних відділів. Насамперед повідомив, що 10-го березня, в день загальної сповіді духовенства Бердичівського благочиння, до Бердичева має приїхати з архіпастирським візитом Владика Никодим й очолити  Божественну Літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Троїцькому храмі.

Під час зібрання благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков акцентував увагу священнослужителів на наступних питаннях:

виконанні молитовних правил посту, звершенні постових Богослужінь, читанні Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського тощо.

Також до відома духовенства було доведено: ухваленням керуючого Житомирською єпархією Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима від 14-го лютого ієрею Михаїлу Худякову благословляється пастирське окормлення Свято-Михайлівського храму с. Малосілки, священику передано відповідний Указ.

Отець благочинний розповів, що за ініціативою голови Житомирської обласної ГО «Воскресіння» Оксани Трибун у листопаді 2014-го року в Бердичеві створено волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс». Його фахівці надають належну допомогу для воїнів АТО, їх родин та переселенців. Керівник центру запропонувала священству Бердичівського благочиння взаємодіяти з волонтерським загоном у духовній підтримці наших захисників, котрі повернулися додому після виконання бойових завдань на Сході України. У приміщенні Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева періодично будуть проходити години духовного спілкування для воїнів АТО.

Крім того голова зборів наголосив: у храмах округу продовжується звершення соборних Богослужінь за мир.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014