Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Православні віруючі храмів Бердичева молитовно відзначили свято Богоявлення

У день Хрещення Господнього після святкового Богослужіння настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської центральної міської лікарні протоієрей Роман Бойков звершив освячення води в мікрорайоні Червона Гора.

Служба Божа на свято Богоявлення у храмі ікони Божої Матері «Цілителька»

Понад п’ять років стікаються до лікарняного храму мешканці Бердичева: ті, що проживають поруч, медичні працівники та їх паціенти і жителі навколишніх сіл. Віруючі люблять свій маленький, але на диво затишний храм, де все випромінює благодать, світло і тепло. Він став для парафіян центром духовного життя, де відбувається духовне народження і перетворення, куди вони приходять із радістю, сумом та надією…

Дев’ятнадцятого січня дерев’яна церква ледь умістила всіх, хто прийшов на святкове Богослужіння, яке звершив настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков. Цього дня згадувалася одна з найважливіших євангельських подій – Хрещення Христа Спасителя Святим пророком Іоанном у річці Йордан і явлення людям Святої Трійці в усій її повноті. Мелодійний спів кліросу (регент Олена Чостківська), умиротворений настрій, трепетне сяйво свічок створювали особливу атмосферу… Після Божественної Літургії отець настоятель відслужив водосвятний молебень.

«Багато років ми святкуємо цю велику подію. Ми дякуємо Богу за Його явлення в світ, – сказав у своїй проповіді священик, звертаючись до присутніх. – Дякуємо за те, що маємо велику святиню – Агіасму, якою можемо зцілюватися, отримувати позбавлення від гріхів душевних і тілесних, освячувати цієї святою водою наші храми, наше життя, наші оселі... Божого вам благословення, здоров’я, щасливих років життя, любові до ближніх своїх і мирного неба над Україною!»

Протоієрей Роман Бойков окропив святою водою усіх парафіян... На площі перед храмом вони утворили «живий коридор», батюшка вітав кожного зі святом, бажаючи добра, тепла і всіх гараздів. Сповнені радістю, посміхалися старенькі й діти, світлішали й гарнішали їх обличчя.

Небайдужі парафіяни піклуються, аби Дім Божий став ще кращим, вносячи частинки своєї турботи. «Прагнучи наповнитися благодаттю Господньою, – розповідає парафіянка Тетяна Волохань, – наші віруючі з йдуть до храму за потребою душі і серця, церква для багатьох – наче рідна домівка, а батюшка Роман – духовний наставник та мудрий порадник, який завжди вислухає й допоможе. Мої діти – щотижня на Богослужінні у храмі, а дочка Оленка любить заняття Недільної школи». «Наші вихованці не лише зустрічаються на годинах духовного спілкування, вони мають можливість розвинути свої творчі здібності, разом із викладачами готують концертні програми. У планах – нові паломницькі поїздки святими місцями України і створення дитячого хору. Настоятель церкви згуртовує паству своєю любов’ю і теплотою», – говорить музичний керівник Недільної школи Галина Могилевич.

Освячення води в день Хрещення Господнього в мікрорайоні Червона Гора м. Бердичева

Цього ж дня протоієрей Роман Бойков завітав у мікрорайон Червона Гора.  

За доброю традицією біля майбутньої Свято-Успенської церкви зібралися мешканці цього куточка Бердичева. Вони стояли обабіч вулиці зі святковими кошиками і запаленими свічками. Батюшка щедро окропив людей святою водою, зичачи миру, добра і любові…

Православні віруючі підносять свої молитви до Господа, аби Він послав допомогу в будівництві храму і зберіг його до кінця віку. Пройде небагато часу, і тут почнуть звершувати Богослужіння. Жителі збиратимуться для зустрічі з Господом, щоб помолитися за здоров'я та благополуччя своїх близьких, за спокій і злагоду. З Божою поміччю й за підтримки небайдужих людей храм стане улюбленим та шанованим місцем.  

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014