Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Хор Свято-Миколаївського собору м. Бердичева отримав нагороду на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень та здобутків мешканців міста

Тринадцятого січня хор Свято-Миколаївського собору м. Бердичева отримав нагороду на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень та здобутків мешканців міста за 2016-й рік під назвою «З любов’ю до Бердичева».

Одинадцятий рік поспіль на початку січня у Бердичеві традиційно підводять підсумки минулого року. У великій залі міського Палацу культури імені Олексія Шабельника нагороджують кращих із кращих мешканців: захисників Вітчизни, виробничників, освітян, медичних працівників, митців і спортсменів – людей, звеличених працею, щедрих душею, обдарованих і талановитих, які пізнають, відкривають і творять. У п’ятницю, 13-го січня, на найбільшу сцену Бердичева запросили регента хору Свято-Миколаївського собору протоієрея Віктора Сватулу.

У 2014-му колектив відзначив свої 25-річчя. Становлення і розвиток хору – це постійне служіння Богу і людям, поривання до краси і благоліпності православного Богослужіння, до набуття високої майстерності і професіоналізму, прагнення через молитовний піснеспів, натхненний вірою, нести у світ духовність. Його заслуги гідно оцінені священством та парафіянами, досягнення відзначені фестивалями духовної музики обласного, Всеукраїнського і Міжнародного рівнів.

У червні 2016-го року під патронатом Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира у Києві пройшов VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних колективів «Пентікостія», звідки хор повернувся з Дипломом лауреата І ступеня. У травні він ушосте став дипломантом ХІ Міжнародного молодіжного фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria».

Відзнаку року в напрямку «Найкращі в культурі» хору Свято-Миколаївського собору вручили Бердичівський міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега та ректор Житомирського державного технологічного університету, клірик Свято-Анастасіївського монастиря м. Житомира протоієрей Віктор Євдокимов.  

Імена переможців внесені до альманаху «З любов’ю до Бердичева».

Нехай Господь укріпляє хористів собору на чолі з регентом – протоієреєм Віктором Сватулою – здоров’ям духовним та тілесним, нехай благословить кожного радістю і миром і дарує спокій та злагоду їх родинам і нашій країні. Нехай Божа благодать осяває всі їх добрі задуми й плани!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014