Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У Бердичеві вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі ікони Божої Матері «Цілителька» тішили жителів колядками

Колядками  тішили бердичівлян вихованці Недільної школи при храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території центральної міської лікарні. Вони і з Різдвяною зіркою ходили, і віншували, і співали, і людей веселили…

З милості Божої прийшла справжня зима на Різдвяно-новорічні свята! Господь подарував нам у ці дні сніжність та легкий морозець, відчуття м’якості і чистоти, світлі думки та добрі почуття. В один із січневих днів настоятель лікарняної церкви протоієрей Роман Бойков благословив учнів Недільної школи на чолі з музичним керівником Галиною Могилевич та їх батьків привітати з Різдвом Христовим шанованих людей міста – справжніх друзів і помічників парафії храму.  

Нова радість стала, яка не бувала…

Одинадцятого січня жвава барвиста юрба юних колядників попрямувала до автобусу, щоб відправитися в дорогу. Хоч вони і готувалися та багато разів репетирували, проте трохи хвилювалися й були сповнені різноманітних почуттів. «Різдвяні свята – найулюбленіші в році, – говорить школярка Катерина Колесова. – Ми славимо Ісуса Христа, співаємо колядки. Шостого січня – день народження мого брата Олега, а в мене – сьомого. Чудовий час, чудовий настрій! Коли бачу, як падає з неба зірка, завжди загадую бажання…» Оленка Пасічник знає чимало колядок: «Різдвяні пісні бувають різні: є старовинні, є сучасні. Їх можна співати, можна й розповідати. Вони і величають, і навчають». Дочці Марти Кобзун, 6-річній Варі, випало грати роль Ангела, вона любить співати колядки разом із мамою та подругами.

Спочатку вихованці Недільної школи вирішили навідатися до мецената і фундатора церкви ікони Божої Матері «Цілителька» – народного депутата України Олександр Ревеги. Діти в українському національному вбранні та костюмах казкових персонажів і їх матусі в гарних яскравих хустках та ошатно одягнені татусі заповнили кабінет відомого на Бердичівщині підприємця. Олександр Васильович зустрів їх широкою посмішкою. З великою увагою слухав малюків, які натхненно віншували:

Христос родився, веселіться, люди,

Сьогодні Він єднає нас усіх!

Неможливо було втриматися і не підспівувати з усіма:

Дзінь-дзілінь, дзень-дзелень, –

Весело співаймо!

Дзінь-дзілінь, дзень-дзелень, –

Бога прославляймо!

 А тим часом юні артисти закликали:

Колядуйте разом всі,

Як батьки колядували,

Щоб традиції святі

Й внуки пам’ятали!

Діти та батьки від щирого серця дякували народному депутату України і меценату будівництва лікарняного храму, людині щедрої душі Олександру Ревезі за благодійну допомогу та підтримку. Народний обранець привітав гостей із Різдвом Христовим і наступаючими празниками: днем пам’яті святителя Василія Великого та Водохрещем, побажавши: «Нехай Ангел-Охоронець завжди буде з вами! Зміцнюйте любов до Бога, будьте здоровими й щасливими у нашій прекрасній країні. Миру всім вам!» У минулому році Олександр Ревега був удостоєний високих церковних нагород: Ордена Святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня та відзнаки «За церковні заслуги». Депутат спілкувався з дівчаткми і хлопчиками та їх батьками, за розмовою по душам непосиди розпитували його про шкільні роки, дитячі захоплення і ставлення до спорту. Олександр Васильович побажав малечі гарно навчатися, слухатися старших і допомагати їм в усьому й, звичайно, віддячив чудовими подарунками.

Ангели в небі пісню співають…

Далі шлях юних колядників проліг до приміщення Бердичівської центральної міської лікарні. Головний лікар ЦМЛ Лариса Бабікова радо зустріла дітлахів. А вони знову майстерно читали вірші, весело співали і підтанцьовували:

Ми прийшли сьогодні з тою колядою,

Щоб вітати вас усіх з ясною звіздою!

Кожна колядка була наповнена особливою енергією, і кожне слово мало особливий сенс. Спеціально для Лариси Миколаївни музичний керівник Галина Могилевич та її вихованка Катюша Бондарчук заспівали дуетом, до них приєдналися всі учні Недільної школи і їх батьки:

Україна колядує!

Колядує вся земля!

В небі Ангели співають,

Прославляємо Христа!

І знову творчість маленьких обдарувань зворушила до сліз головного лікаря Ларису Бабікову. Нещодавно вона допомогла вихованцям та викладачам Недільної школи, виділивши приміщення для проведення занять. Очільниця міської лікарні сердечно подякувала дітям за подаровану радість, якої вистачить на цілий рік, і вручила колядникам солодощі.

Вони поверталися додому з щасливими очима і щирими посмішками, сповнені бажання і надалі дарувати людям різдвяну радість своїми колядками, які лунатимуть до свята Хрещення Господнього…

Нехай чарівність Святок, задушевність пісень та прекрасні миттєвості Різдва дарують усім натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань. Нехай Різдвяна зоря об'єднає нас спільними благими діяннями і укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця! 

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   
   
 
   
   
 
   
 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014