Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Різдвяну радість подарували підопічним Бердичівського геріатричного пансіонату

У дні Різдвяних святок до Бердичівського геріатричного пансіонату завітали клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук та церковні півчі.

Зранку до будинку престарілих прибули давні і добрі друзі, котрі декілька років поспіль вітають мешканців і персонал закладу з Різдвом Христовим. Прийшла радість, яка на деякий час допомогла відсунути хвороби та печалі і трохи забути про негаразди. «Такі зустрічі й спілкування зі священиком дуже потрібні нашим підопічним,  – переконана молодша медична сестра Наталія Бочковська. – Вони – наче діти, яким особливо необхідні увага і турбота. Люди тягнуться до батюшки, їх спраглі втомлені душі потребують духовної підтримки. Посіяні зернятка доброти проростуть в їхніх серцях…»

Протоієрей Роман Натальчук зачитав присутнім Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав усіх зі світлим і радісним святом: «Нехай Господь благословить вас миром та злагодою, нехай пошле землі нашій щастя, спокій і порозуміння! Сил вам духовних та тілесних, здоров’я, терпіння і взаємоповаги. Нехай ці чудові зимові свята принесуть гарні почуття!»

Регенти кліросів Свято-Миколаївського собору матушка Олена Натальчук та Олена Лисай і півчі Надія Ковальчук, Юлія Вінничук, Наталія Назарова та Романа Вахницька дарували стареньким Різдвяні піснеспіви. Колядки охоче слухали як люди поважного, так і молодшого віку. Вони зібралися у холі геріатричного пансіонату біля ошатної ялинки з сяючими іграшками: хтось дістався сам, комусь допомогли друзі й працівники закладу…І легка посмішка торкалася вуст, і променіли світлом очі, і накочували спогади…

«Яке задоволення – слухати святковий спів! – говорить Марія Будківська з Ружинського району. – Я сама знаю чимало колядок та щедрівок і люблю співати. Давно залишилась одна і вже перебуваю в пансіонаті 12 років… Велика радість – ці різдвяні дні…»

Широко і струнко розливалися голоси півчих, котрі прославляли Народження Ісуса Христа та щиро і тепло бажали світлої радості й хороших днів у році: «Святий вечір, добрий вечір усім людям на здоров’я…»

У тиші лунали колядки: ліричні і жартівливі, протяжні та веселі – вони тішили душу, хвилювали й радували:

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся!

Ой радуйся, земле, Син Божий народився!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014