Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У Різдвяний Святвечір у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді благословили трапезу

Кожного року у Навечір'я Різдва Христового в 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді військовослужбовці збираються в їдальні за трапезою. Шостого січня солдатів та офіцерів відвідали клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук (відповідальний у благочинні за зв'язки з армією), регент церковного кліросу – матушка Олена Натальчук – та півчі Наталія Назарова і Тетяна Деречей.

У тихий зимовий вечір, коли небо зазирало у вікна темними очима, в затишній і теплій обстановці їдальні військової частини панувала якась особлива, домашня атмосфера, мерехтіла вогнями новорічна ялинка, сяяли гірлянди, і хлопці та чоловіки в погонах слухали священика, який зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Вони з великою увагою сприймали слова, звернені до кожного: «Нехай мир Божий, оспіваний в різдвяну ніч святими Ангелами, буде в наших серцях, у наших домівках, у нашій Українській державі і в усьому світі…»

Від імені благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова і всього духовенства благочиння протоієрей Роман Натальчук привітав військовослужбовців з наступаючим світлим святом Різдва Христового: «Сьогодні ми за давньою доброю традицією прийшли розділити з вами святу вечерю. Ми згадуємо давні часи, коли в невеликому містечку Вифлеємі над печерою зійшла зірка, яка сповістила світу про Народження Сина Божого... Волхви піднесли Христу дарунки: золото, ладан та смирну. І ми маємо принести Спасителю нашу любов до Бога і ближніх, наші добрі справи та вчинки… Ви – духовна родина і маєте підтримувати один одного й допомагати в усьому. Бажаю вам здоров’я, сил і мужності. Нехай Господь укріпить усіх вас, нехай благословить нас миром!»

Півчі кліросу Свято-Миколаївського собору привітали всіх колядками «Дивная новина», «Небо і земля», «По всьому світу стала новина…» та іншими різдвяними піснями. Залою росходилися загальновідомі й улюблені слова: «Нова радість стала, яка не бувала, над вертепом зірка ясна світлом засіяла…» В очах молодих бійців – і тиха радість, і легка замріяність, і відблиски спогадів про рідних та близьких...

Заступник командира 26-ї Бердичівської артилерійської бригади Олександр Крсек сердечно подякував шановним гостям за щирі слова й чудовий спів, за миті теплого спілкування...

Працівники їдальні на чолі із завідуючою Надією Ярославівною Троцко підготували смачну пісну вечерю з 12-и страв. Солдати і офіцери мали можливість поласувати картопляним пюре зі смаженою рибою, різними салатами: з морквою по-корейськи та зі свіжою капустою, а також консервованими огірками, помідорами і кабачками й пиріжками з капустою. Серед солодощів – рогалитки з вишнями, узвар і, звичайно, смачна кутя!  

Нехай цей чудовий вечір залишиться у пам’яті наших захисників!. Щастя, радості і добра їм та їхнім родинам, миру і спокою, здійснення всіх заповітних мрій та бажань!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   
   
   
   

                                                                                        

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014