Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки звершено молебень за мир

Двадцять п’ятого листопада у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки парафіяни зібралися на молебень за мир. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, Богослужіння звершив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков у співслужінні настоятеля церкви протоієрея Ярослава Ігнатюка та клірика Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякона Віталія Кльона.  

«Мир залишаю вам, мир Мій даю вам…»

Старовинний храм зустрів прихожан і духовенство умиротвореною тишею. Віруючі зверталися до Господа, просячи про велике благо – послати довгоочікуваний мир на землю нашу, дірувати державі українській спокій і злагоду. Старець Іосиф говорив: «Коли благодать діє в душі того, хто молиться, тоді виливається любов Божа так, що і не може людина утримати того, що відчуває. Потім звертається любов ця до світу і до людини...»

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков привітав віруючих: «Нині ми переживаємо важкі, гіркі та болісні сторінки буття. Сподіваємося, що перегорнемо їх і продовжимо сторінки історії, написані в мирі. Господь дав нам заповідь: «Любіть один одного!» Моліться старанно, з покаянням, чиніть справи любові, живіть у злагоді…» Отець благочинний закликав присутніх бути прикладом духовного єднання, берегти, як зіницю ока, віру батьківську: «Нехай милість Божа і Покров Пресвятої Богородиці перебувають із вами!»

Парафіяльні збори – розмова про справи теперішні та прийдешні

На звітно-виборних зборах, де головував благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков, було обрано церковно-парафіяльну раду на чолі з настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки протоієреєм Ярославом Ігнатюком. Старостою залишилася Лариса Вікторівна Храпейчук, віддана справі служіння Православній Церкві. Від імені усіх прихожан вона як помічник настоятеля подякувала йому за пастирську турботу, молитовну підтримку і старанні труди з облаштування церкви. Скарбником стала Лідія Михайлівна Круглова, до ревізійної комісії обрали Віру Гнатівну Блищик (голова) та Віру Митрофанівну Бабюк і Зою Олександрівну Надворну. Отець благочинний побажав церковному активу і парафіянам жити за Заповідями Божими: «Бережіть свій храм – духовну перлину. Бережіть Святу Христову віру. Миру і взаєморозуміння всім нам».

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014