Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У Свято-Покровській парафії села Романівки пройшли звітно-виборні збори

Двадцять першого листопада у Свято-Покровській церкві села Романівки було звершено молебень за мир і припинення братовбивчої війни в Україні. Після Богослужіння в храмі пройшли звітно-виборні збори парафії.

У далекі роки, коли село Романівка називалося Жидівці, око місцевих мешканців радувала дерев’яна церква Покрови Богородиці, побудована в 1714-му році. За розповідями старожилів, поруч із нею знаходилася невелика дзвіниця. У сорокових роках минулого століття за наказом богоборчої влади храм був знищений. І лише наприкінці 90-х під церкву переобладнали приміщення колишнього магазину. Невеликий храм стараннями православної громади на чолі з настоятелем, протоієреєм Ярославом Ігнатюком, поступово облаштовується та прикрашається. Тут відбулися ремонтні роботи, придбані нові ікони і церковне начиння. «Щороку віруючі стараються привнести щось нове у благоустрій храму. Останнім часом у нас з’явилися гарні карнизи, легкий красивий тюль. Силами громади закуплено світильники. Особливо нам допомагає керівник СТОВ «Озадівське» Володимир Сінько. Підтримують й інші місцеві підприємці. Є багато планів та задумок», – поділилася новинами з життя парафії прихожанка Зоя Вітрянюк. У церкві – наче в рідному домі: тепло та затишно і, як годиться в Богородичному храмі, всередині все витримано в синьо-блакитних кольорах.

Після звершення молебню за мир і припинення братовбивчої війни в Україні у сільській церкві пройшли звітно-виборні збори парафії, які очолив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков. На зібранні були присутні настоятель Свято-Покровського храму с. Романівки протоієрей Ярослав Ігнатюк, клірик Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякон Віталій Кльон та православні віруючі. До складу новообраної церковної ради, очолюваної протоієреєм Ярославом Ігнатюком, увійшли староста – Зоя Володимирівна Сінько, скарбник – Катерина Анатоліївна Коруткевич, голова і члени ревізійної комісії: Зоя Йосипівна Вітрянюк, Антоніна Володимирівна Гадзіковська та Галина Вікторівна Плотнікова.  

Отець благочинний привітав новообраний парафіяльний актив, побажав йому духовного єднання та закликав жити в мирі і злагоді: «Нехай Господь благословить вас на многая і благая літа. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога. Любіть Господа і ближніх своїх…»

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014