Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У Свято-Успенській парафії села Осикового пройшли звітно-виборні збори

З благословення правлячого архієрея, Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у селі Осиковому пройшли звітно-виборні збори Свято-Успенської парафії.

У Бердичівському благочинні тривають звітно-виборні парафіяльні збори. Дев’ятнадцятого листопада духовенство на чолі з благочинним Бердичівського округу протоієреєм Віталієм Бойковим відвідало село Осикове.   

Молебень за мир і припинення братовбивчої війни в Україні

Свято-Успенська церква с. Осикового розташувалася у пристосованому приміщенні в центрі села. Раніше тут була контора, а приблизно з 1997-го року відкрили храм. До церкви потягнулися і старі, і малі… Першим настоятелем став ієрей Георгій Добровольський, який правив до 2011-го. Близько двадцяти років люди приходять до храму на Богослужіння. Нині настоятелем храму є протоієрей Олександр Худяков, якого люблять і поважають парафіяни, прислухаючись до його порад. «Батюшка став для нас рідним. Він дуже грамотний і чуйний, з розумінням ставиться до наших проблем, завжди підтримує добрими настановами. І всі ми чекаємо, коли збудують новий храм», – поділилася своїми думками й почуттями церковний староста Надія Єрьоміна.

У суботу, 19-го листопада, благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звершив у Свято-Успенському храмі с. Осикового молебень за мир і припинення братовбивчої війни в Україні. Йому співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Худяков та клірик Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякон Віталій Кльон. Люди підносили до Бога щиру молитву: «Мир державі нашій Україні, Церкві Твоїй і вірним чадам її подай, щоби єдиним серцем і єдиними устами прославили Тебе, Господа й Спасителя нашого…» Храмом розходився гармонійний і злагоджений спів кліросу на чолі з псаломщицею Людмилою Якимчук.

Отець благочинний звернувся до віруючих словами настанови: «Ми входимо в русло Різдвяного посту і здійснюємо богоугодну справу – звершення соборних Богослужінь у храмах благочиння. В усіх парафіях підносимо молитву за мир в Україні. Нині ми переживаємо нелегкі часи, сповнені негараздів та випробувань. Бережіть віру наших отців, живіть за Заповідями Божими, любіть Господа і ближніх своїх. Нехай у цьому благодатному храмі линуть палкі молитви, нехай світ повниться любов’ю… Незабаром, 28-го листопада, розпочнеться Різдвяний піст. Пройдіть його гідно, зціліться душею і тілом, щоб очищеними та оновленими зустріти народження Христа!»

Вибори нової церковно-парафіяльної ради

Після закінчення молебню благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков очолив звітно-виборні збори парафії. В їх роботі взяв участь сільський голова Сергій Маркусевич .

«У цьому році, –повідомив настоятель Свято-Успенського храму с. Осикового протоієрей Олександр Худяков, – чимало зроблено з будівництва майбутньої церкви. Роботи досягли рівня даху. Шукаємо кошти для придбання матеріалів. Кожний прихожанин вкладає частинку душі і серця у цю справу. Громада  у нас – згуртована, за традицією щотижня проводимо невеликі збори, де обговорюємо наші справи. Все вирішуємо разом. Парафія живе надією, що у недалекому майбутньому храм зведуть на радість людям і на славу Божу».  

Наприкінці зборів до складу церковно-парафіяльної ради були прийняті нові члени з найбільш активних прихожан. У її складі – староста Надія Никифорівна Єрьоміна, яка багато років присвятила турботі про храм, слідкуючи за порядком усередені та на території навколо церкви. Скарбником приходу обрали Олену Петрівну Савіцьку, головою ревізійної комісії – Людмилу Леонідівну Якимчук, а членами – Віру Іванівну Антощук та Наталію Миколаївну Казмірук. Завершилося зібрання обговоренням перспектив розвитку приходу. Отець благочинний побажав усім духовної єдності, миру та злагоди, добра і благополуччя.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
   
   
   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014