Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Листопадові збори духовенства Бердичівського благочиння

Вісімнадцятого листопада з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу протоієрей Віталій Бойков.

Зустріч священства розпочалася з ознайомлення з інформацією, яка прозвучала на останньому зібранні благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії під головуванням правлячого архієрея. Збори

відбулися в актовій залі нового двоповерхового приміщення єпархіального управління, поблизу Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира, за адресою: вул. Перемоги, 17. Отець благочинний повідомив про основні події найближчого часу:

– 27-го грудня 2016-го року о 8:00 – звершення загальної сповіді духовенства Бердичівського благочиння, соборна Літургія (Свято-Миколаївський собор);

– 3-го січня 2017-го року о 10:00 – загальні єпархіальні збори духовенства (Спасо-Преображенський кафедральний собор, єпархіальне управління).

Голова зборів духовенства благочиння акцентував увагу на різних питаннях, що обговорювалися на засіданні єпархіальної ради: звершенні Богослужінь під час Різдвяного посту, відправленні треб і церковних Таїнств, звершенні соборних Літургій, проведенні  у Недільних школах святкових програм до дня Святого Миколая Чудотворця тощо. З благословення Владики Никодима благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков оголосив графік читання Псалтиря духовенством благочиння під час Різдвяного посту. Крім того, на зборах внесли уточнення та доповнення до плану звітно-виборних парафіяльних зборів, також йшлося про необхідність правильного ведення церковної документації.

Наприкінці зібрання священики заслухали звіт протоієрея Романа Натальчука про діяльність каси взаємодопомоги «Братська кружка» протягом 2014-го – 2016-го років. За цей час виділялися матеріальна поміч на лікування хворих священиків, на підтримку з нагоди народження дітей та у дні скорботи, частина коштів використана для участі у Всеукраїнському Хресному ході миру, любові та молитви.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
 
 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014