Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Допоможемо ближнім своїм…

П’ятого листопада, у Дмитрівську батьківську поминальну суботу, духовенство та прихожани Свято-Миколаївського собору передали приношення з панахиди у Бердичівський геріатричний пансіонат та центри для людей із обмеженими фізичними можливостями.

У батьківські суботи православні християни приходять до храмів на заупокійні Богослужіння. Люди  молитовно згадують померлих родичів, близьких і знайомих та здійснють вчинки милосердя. У ці дні прийнято приносити пожертви – різні продукти харчування: хліб, солодощі та фрукти. Після звершення панахиди їх роздають нужденним і відправляють тим, хто особливо потребує підтримки.

У Дмитрівську батьківську поминальну суботу священство та прихожани Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали півтора десятка мішків хлібу підопічним геріатричного пансіонату й випічку та солодощі вихованцям Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик». Допомогу також отримав Бердичівський Союз інвалідів.

Ті, котрі дістали це частування, перед трапезою помоляться «за всіх, що нині поминаються», і до молитви кожного з нас приєднається їх щира подяка. 

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 


Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014