Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння

У понеділок, 31-го жовтня, відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинного округу протоієрея Віталія Бойкова.

На зустрічі священства піднімалися нагальні та поточні питання життя парафій. Зокрема, голова зібрання акцентував увагу на необхідності дотриманні церковної дисципліни, належному оформленні документації та проведенні щорічних парафіяльних звітно-виборних зборів.

Також благочинний Бердичівського округу інформував присутніх про благодійні пожертви для потреб українських воїнів-захисників і лікування поранених бійців, а також про фунціонування каси взаємодопомоги «Братська кружка» при благочинні. Крім цього були обговорені різні питання діяльності відділів благочиння.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   


Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014