Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, 26-го жовтня у Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.

Зібрання розпочалося з молитви за упокій раба Божого новопреставленого протоієрея Димитрія Крушеницького, котрий відійшов у вічність уночі 16-го жовтня… Священнослужителі згадували добрим словом благі справи отця Димитрія, який служив Господу до останнього дня…

Голова зібрання, благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков, поінформував присутніх про питання, що піднімалися на останньому засіданні єпархіальної ради. Зокрема, Владика Никодим акцентував увагу на звершенні соборних богослужінь у храмах і спільної молитви священиків під час престольних свят. Також Правлячий Архієрей наголосив на суворому дотриманні церковної дисципліни. 

На зборах духовенства Бердичівського благочиння було повідомлено про різні події з життя єпархії. Відбулися деякі зміни серед очільників єпархіальних підрозділів: керівником відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями став Димитрій Новіцький, настоятель Свято-Кириломефодіївського храму смт. Озерного.

Третього січня 2017-го року відбудуться загальні єпархіальні збори, зазначив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков. За щорічною традицією з 7-го по 14-е січня проводитимуться благодійні вечори Різдвяних колядок.

Під час зустрічі духовенства благочиння прозвучав звіт про функціонування каси взаємодопомоги «Братська кружка» (відповідальний – протоієрей Роман Натальчук). Священики підтримали протоієрея Анатолія Бочковського та протоієрея Владислава Асафова у зв’язку із хворобою, а також – родини тих братів, котрі опинилися в нелегких життєвих обставинах, проявивши розуміння і співчуття. Крім того, отець благочинний підбив підсумки збору картоплі для потреб нашої армії, подякував усім настоятелям за труди, відзначивши особливу старанність протоієрея Олександра Худякова та ієрея Євгена Дзядуха. В цілому Житомирською єпархією зібрано понад 20 тонн картоплі, допомогу отримають 95-а окрема аеромобільна бригада та інші військові частини.   

Також на зборах духовенства Бердичівського округу йшлося про інші питання життя парафій: правильність ведення церковної документації, інвентаризацію парафіяльного майна та належне утримання храмів.

Вікторія Кучерява, прес-служба Бердичівського  благочиння

 
 
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014