Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Парафіяни храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» привітали з днем Ангела свого настоятеля – протоієрея Романа Бойкова

Парафіяни храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні привітали з днем Ангела свого настоятеля – протоієрея Романа Бойкова.

Двадцять третього жовтня на Божественну Літургію у лікарняній церкві поспішали численні прихожани. За доброю традицією вони прийшли сюди цілими сім’ями. Завітали й віруючі інших парафій. Щонеділі на Службі Божій – бердичівлянка Інна Сіренченко з двома дітками: Крістиной та Кирилом. Роман Кайданович із дружиною Катериною приїхали з смт Гришківців із дочкою Ольгою та синочком Никоном. Настоятель церкви на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков звершив Богослужіння. У переповненому храмі стояла умиротворена тиша, лунав тихий спів кліросу на чолі з регентом Оленою Чостківською. Люди молилися, «відклавши всяке житейське піклування», підносячи розум і серце до Бога… Чимало дорослих та юних парафіян приступили до Святого Причастя…

Настоятель храму протоієрей Роман Бойков привітав усіх зі святою неділею і звернувся словами проповіді: «Господь подає нам Свою благодатну допомогу, простягає руку помочі кожній людині… А чи часто ми дякуємо Господу, дякуємо за скорботи і радість? Все в житті відбувається з волі Божої… Нині наша країна переживає тяжкі часи. Порушується заповідь любові до Господа і ближнього. Свята Церква несе людям Слово Боже, її голос закликає до добра, до примирення. Нехай любов до Бога та ближніх об’єднає всіх нас в одну духовну родину! Нехай Господь дарує нам та нашій країні благословенний мир!»

Після Божественної Літургії парафіяни тепло привітали улюбленого батюшку з нещодавнім днем Ангела, побажавши йому духовних і тілесних сил у пастирському служінні, Божої допомоги в усіх благих починаннях. Від імені церковної громади до священика звернулася музичний керівник Недільної школи «Іскринка» Галина Могилевич: «Дякуємо Богу за Ваше служіння, за ті зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у наших серцях! Міцного Вам здоров’я, радості і миру, твердості у вірі, Божого благословення та заступництва Пресвятої Богородиці! Нехай Ангел Охоронець оберігає Вас і Ваших рідних!» На знак поваги батьки дітей подарували священику квіти, дякуючи за духовні настанови, чуйність і турботу про маленьких парафіян. А вихованці церковної школи зичили йому добра і радості теплими поетичними рядками та своїм дзвінким співом. Це – прояв молитовної підтримки, любові і поваги до отця Романа. Підходили поздоровляти настоятеля й віруючі інших парафій, які цього дня були на Богослужінні, зичачи своєму духовному наставнику щастя, родинного затишку та Божої благодаті. Церковна громада разом із хором велично й піднесено проспівали йому «Многая літа».

Віруючі глибоко шанують настоятеля парафії, який турбується про всіх із батьківською любов’ю. «Завдяки невтомній та копіткій щоденній турботі отця Романа продовжується оздоблення храму, який стає все гарнішим, – говорить регент кліросу Олена Чостківська. – Нашу церкву прикрашають нові ікони двунадесятих свят, зроблено чудовий розпис купола в середині храму. А біля ікони Божої Матері «Цілителька» сталося декілька випадків зцілень». «А як його люблять вихованці Недільної школи «Іскринка», –підтримала розмову музичний керівник Галина Могилевич, – як прислухаються до порад і настанов батюшки!» «Священик піклується про духовні потреби парафіян, подбав про організацію екскурсій святими місцями України, – розповідає прихожанка Ольга Пасічник. – І досі наші діти згадують червневу подорож Житомирщиною: паломницьку поїздку до храмів та монастирів». Її донечка Оленка – учениця Недільної школи при храмі, вона з радістю відвідує заняття: «Ми слухаємо Слово Боже, вивчаємо Святе Письмо, співаємо молитви. І це нам допомагає бути добрішими, краще розуміти один одного». Іншим вихованцям: Насті Постригань, Марії Харламовій, Єві Семенюк та Дарині Макарчук – подобається спілкуватися з однолітками, слухати цікаві розповіді священика та викладачів, виготовляти з паперу фігурки ангелів, а із тканини – ляльок-мотанок. «Наш храм, – говорять дівчатка, – особливий: затишний і теплий…»

Настоятель церкви протоієрей Роман Бойков, розчулений привітаннями, подякував усім за спільну молитву та увагу, а учням Недільної школи – за творчість і запросив пригоститися солодощами.

Без щирої любові до пастви і відданості своїй парафії, без дбайливої опіки духовних чад і без самих парафіян храму не могли б скластися така дружна громада і родинні стосунки між людьми.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014