Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки на свято Покрови Божої Матері звершено святковий молебень

Чотирнадцятого жовтня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки на свято Покрови Божої Матері було звершено святковий молебень.

Знов накрила плечі омофором

В церкві Божа Мати християн,

Молитовні пісні линуть хором –

Свято завітало до слов‘ян!

Ольга Шнуренко

Коли приходить осінь, починається листопад, і золоте листя струмує потоками по землі – настає свято Покрови Пресвятої Богородиці, шановане православними християнами. Коли приходить осінь, спускається прохолода, але в душах тепло – ми зустрічаємо празник Покрови Пресвятої Богородиці, який кожному нагадує про молитовне заступництво Божої Матері за людський рід і є престольним святом багатьох храмів України, а також – п’яти сіл Бердичівщини: Мирославки, Радянського, Никонівки, Закутинців та Великих Гадомців.

За понад 260 років існування храму в Озадівці мешканці села особливо вшановують Божу Матір 21-го вересня. Поряд із престольним празником Різдва Пресвятої Богородиці святкування Покрови приносить ще один урочистий день в життя старовинної церкви. На Богослужіння до храму стікаються люди…

Чотирнадцятого жовтня настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки протоієрей Ярослав Ігнатюк звершив святковий молебень. До спільної молитви приєдналася депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська – давній друг парафії, яку вона підтримує протягом багатьох років. Мешканці села з пошаною зустріли благодійницю, дякуючи за увагу до проблем церковної громади та за постійну допомогу у реставраційно-ремонтних роботах. Як говорить Анжеліка Вікторівна, старовинні храми мають велику історичну, духовну та архітектурну цінність, і причетність до їх збереження для нащадків є богоугодною справою.  

Наприкінці Богослужіння протоієрей Ярослав Ігнатюк привітав усіх зі святом: «Ми сьогодні прославляємо Покров Пресвятої Богородиці, який  простягається Царицею Неба і землі над кожною людиною, й величаємо Чеснішу від Херувимів і незрівнянно Славнішу від Серафимів. У день великого свята просимо у Цариці Небесної захисту та допомоги. З молитвою до Божої Матері схиляємо коліна перед Її святим образом. Нехай наші серця наповняться благодаттю й любов'ю, злагодою і миром! Нехай Покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну!»

Віруючі уклінно молилися перед святими іконами, з надією просячи: «Пресвята Богородице, спаси нас…»

Пречиста Божа Матір завжди простягає Свій молитовний омофор над нами. Теплий і люблячий Покров Небесної Матері – це Її любов до нас, яка зміцнює в бідах та нещастях, яка втішає у скорботах та осушує наші сльози. Як під час Свого земного життя, так і нині Пресвята Діва перебуває з нами, захищаючи, зцілюючи і спасаючи.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014