Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на вересневих зборах

У п’ятницю, 23-го вересня, духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на чергових зборах, які очолив блогочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков.

На зібранні було обговорено різні питання. Розмова почалася з інформації, яка розглядалася на останньому засіданні єпархіальної ради. Зокрема, Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, наголосив на необхідності дотримання суворої церковної дисципліни. Також йшлося про відвідування парафій благочинь відповідною єпархіальною комісією для перевірки належного відправлення богослужінь, внутрішнього і зовнішнього вигляду храмів.

Під час зборів окрему увагу було приділено питанню діяльності Недільних шкіл, створених при православних храмах, – одному з пріоритетних напрямком просвітницької діяльності кожної парафії. Сьогодні існує чимало різних програм, але, на жаль, жодну з них не можна назвати універсальною, оскільки до Недільної школи ходять діти різного віку, яких часто неможливо поділити на вікові групи через нестачу педагогів та приміщень. А самі вчителі мають володіти творчим підходом до справи, глибокими знаннями богословських дисциплін і вміти знаходити спільну мову з дітьми, любити й поважати їх – ставитися до своєї праці на ниві Господній, як до служіння. Проте, слід зауважити, що в сучасних складних умовах Недільні школи стикаються з різними труднощами у своїй діяльності.  

Окрім цього, на вересневому зібранні духовенства йшла розмова про подальший збір картоплi для потреб вiйськових частин, упорядкування церковно-приходської документації та інші проблеми, що стосуються внутрішнього життя благочиння.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння  


   
 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014