Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Молебень за мир у Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Скраглівки

Соборна молитва лунала 31-го липня у Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Скраглівки. Молебень за примноження любові, за мир та єдність в Україні звершив благочинний Бердичівського округу, протоієрей Віталій Бойков у співслужінні духовенства благочиння.

У неділю, в останній день липня, до Свято-Іоанно-Богословського храму, історія якого сягає 19-го століття, прибули шановані гості. Парафіяни на чолі з настоятелем сільської церкви ієреєм Геннадієм Сагайдаком із пишним короваєм та букетами квітів радо зустрічали благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протоієрея Віталія Бойкова і священнослужителів: настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрита Мануїла (Бицика), настоятеля Свято-Димитрівського храму протоієрея Юрія Рибачка, настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки протоієрея Ярослава Ігнатюка, настоятеля Свято-Покровського храму села Никонівки протоієрея Іоанна Попадича, настоятеля Свято-Успенського храму с. Райгородка ієрея Євгенія Воробйова, настоятеля Свято-Петропавлівської церкви с. Реї ієрея Євгена Дзядуха та клірика Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякона Віталія Кльона. До ошатного храму, що здіймається у височінь на пагорбі у мальовничому куточку Скраглівки, зійшлися віруючі. Урочисто й піднесено линула молитва до Господа Бога: «Мир державі нашій даруй, Церкві Твоій і всім людям землі нашої…»

Отець благочинний закликав віруючих берегти мир і спокій у нашій Церкві й країні, бути відданими батьківській вірі, шанувати й любити одне одного: «Церква – це душа нашого життя, душа народу. Матір Церква веде людей до спасіння. Зберігайте чистоту віри, яку нам передали предки, щоб ми могли передати її нащадкам нашим…»

Після закінчення Богослужіння пройшли загальні парафіяльні збори, які очолив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков. Під час зустрічі обговорювалися різні питання: актуальні проблеми життя парафії та особливості її подальшого розвитку і діяльності. Йшлося про головні події, що відбувалися в приході в цьому році, і плани на майбутнє.

На завершення голова зібрання подякував присутнім за участь у зборах та побажав Божої допомоги у всіх благих починаннях.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
 
   
   
   


Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014