Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Загальна сповідь та збори духовенства Бердичівського благочиння

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в один із днів Петрівського посту у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було звершено загальну сповідь духовенства благочиння.  

Піст – благодатна пора і особливий час для духовного очищення. Таїнство Покаяння допомагає зазирнути в себе, побачити свої гріхи і очиститися від них. За багаторічною традицією у дні Петрівського посту у Бердичівському благочинні проходить загальна сповідь духовенства.

Цього літа, одинадцятого липня, після соборної молитви перед чином сповіді священнослужителі очистили душу в Таїнстві Покаяння, яке прийняв духівник округу – протоієрей Миколай Шпичка.

Того ж дня в приміщенні Недільної школи пройшли збори духовенства благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. На початку зустрічі голова зібрання підняв питання щодо особливостей проведення Хресних ходів у парафіях благочиння. Було акцентовано увагу на участі духовенства та віруючих Бердичівщини у Всеукраїнському Хресному ході миру, любові і молитви за Україну з Почаївською іконою Божої Матері та іншими шанованими православними святинями, який звершується з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в період з 3-го по 27-е липня 2016-го року. На території Житомирської єпархії він триватиме з 15-го по 21-е липня, розпочавшись у Романівському районі і закінчившись у Коростишівському. Священство й миряни Бердичівського благочиння матимуть приєднатися до Хресного ходу протягом 18-го (с. Тригір’я – Спасо-Преображенський монастир, с. Тетерівка, м. Житомир – Спасо-Преображенський кафедральний собор).

Під час зборів у співбесіді з духовенством було порушено широке коло питань внутрішнього церковного життя, а також богослужбової практики. Зокрема, отець благочинний повідомив про результати відвідування деяких парафій округу, закликавши священиків до ревного служіння Церкві й сумлінного виконання своїх пастирських обов’язків.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014