Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Священик побував у сільському навчальному закладі на традиційних святах шкільного календаря

Нещодавно в школах України пролунав останній дзвоник, і відгомоніли випускні вечори. У різних куточках Бердичівщини духовенство благочиння благословило учнів на літній відпочинок, а випускників – на подальший життєвий і професійний шлях. Настоятель Свято-Успенського храму с. Райгородка ієрей Євгеній Воробйов розділив радість святкування з вихованцями сільської школи.

Букети різнокольорових квітів, святково одягнені діти у вишитих сорочках, сяючі посмішками обличчя, барвисті рушники та напуття батьків і вчителів… Двадцять сьомого травня Райгородоцька школа розквітла розмаїттям фарб і наповнилась сонячним світлом та радісним настроєм. Серед почесних гостей свята – голова Бердичівської районної адміністрації Едуард Томашевський, сільський голова Максим Капустинський та настоятель Свято-Успенського храму с. Райгородка ієрей Євгеній Воробйов.

Тепла родинна атмосфера, щирі слова привітань, нагородження кращих учнів Похвальними листами – хвилюючі, незабутні миті… На святі останнього дзвоника священик привітав школярів, педагогів і батьків із початком літніх канікул і побажав дітям зростати добрими людьми, у любові до Бога та ближніх своїх: «Нехай мелодія останнього дзвоника лунає в кожному серці вірою і надією у завтрашній день! Миру вам, злагоди та взаєморозуміння, Божої допомоги у всіх благих починаннях!»

У неділю, 29-го травня, на запрошення директора Райгородоцької школи Олени Колеснік отець Євгеній завітав на урочистості до випускників, привітав дівчат і хлопців з чудовою подією, закінченням навчання, та побажав успіхів у складанні випускних і вступних іспитів до різних навчальних закладів країни, благословивши їх на доросле, самостійне життя: «Будьте добрими й терпимими, пам'ятайте любов і турботу своїх батьків та вчителів, шануйте їх і живіть за Божими заповідями. Мудрості вам у виборі життєвої стежини! Нехай Боже благословення перебуває з усіма вами!»

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014