Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Лютневі збори духовенства Бердичівського благочиння

Другого лютого, вперше у новому році, духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на зборах. Їх очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

Чергову зустріч священства голова зібрання розпочав з огляду питань, які піднімалися Високопреосвященнішим Никодимом, Архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським, на останньому засіданні благочинних та керівників єпархіальних відділів.

Владика підсумував хід і особливості благодійних вечорів Різдвяних колядок у благочиннях єпархії, під час яких були зібрані кошти для оздоровлення дітей-сиріт та малюків воїнів АТО в щорічному православному таборі відпочинку. У зв’язку із загостренням епідеміологічной ситуації через захворювання на грип та відповідно до рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій термін проведення вечора колядок у Бердичеві було перенесено з 15-го січня на 7-е лютого. Благодійна акція розпочнеться о 15:00 в міському Палаці культури ім. О. Шабельника.

Як повідомив правлячий архієрей, у наступному році такі дійства будуть проводитися протягом трьох днів святкування Різдва Христового.  

Під час зборів духовенства Бердичівського благочиння благочинний округу протоієрей Віталій Бойков наголосив, що при Житомирській єпархії створено юридичний відділ, котрий надаватиме правову допомогу у вирішенні різних спірних питань, його очолив протоієрей Стефан Періг.

На зібранні священства також йшлося про належний стан церковної документації, регулярне проведення зборів парафіяльного активу та щорічні вибори до виконавчих органів релігійних громад. Крім того голова зборів рекомендував залучати парафіяльних дописувачів та фотокореспондентів для висвітлення інформації про життя і діяльність на приходах.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014